normálváltozat

Az ember érzi, hogy fontos, ezt azzal is bizonyítja, hogy mások élete fontosabb neki a sajátjánál.”

(Palotai Boris)

A Mozgáskorlátozottak Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Egyesülete 2011. évtől működtet folyamatosan a megye területén – jelenleg Csenger, Kisvárda, Mátészalka, Tiszadob és Újfehértó térségében - sorstársi tanácsadást.

Amiben tanácsadóink segíthetnek

v  mentális segítségnyújtás,

v  életvezetési tanácsadás,

v  krízis intervenció,

v  információnyújtás

Közösen keresni a megoldást

v  a megváltozott élethelyzetre,

v  az önálló életvitel megteremtésére,

v  életvezetési tanácsadásokkal segíteni sorstársainkat.

Tanácsadóink és elérhetőségeik

Csenger és térsége:Csernyi Bertalanné
Telefon+36-20/9308-734
E-mail cím:irenke195509@gmail.com
Tanácsadás: minden csütörtökön 13-15 óra között
Csengerben, a Népjóléti Intézmény Szociális Irodájában.
Csenger, Ady E. u. 18-20
A térséghez tartozó települések: Császló, Csenger, Csengersima, Csengerújfalu, Csegöld, Gacsály, Garbolc, Komlódtótfalu, Méhtelek, Nagygéc, Pátyod, Porcsalma, Rozsály, Szamosangyalos, Szamosbecs, Szamostatárfalva, Tyukod, Ura, Zajta

Kisvárda és térsége:Csire Andrea
Telefon:+36-20/420-0775
 E-mail cím:csireandi@gmail.com
Tanácsadás:Telefonos egyeztetés alapján, Kisvárda Csokonai utca 17.

A térséghez tartozó települések:
 Ajak, Anarcs, Demecser, Döge, Fényeslitke, Gégény, Gyulaháza, Jéke, Kék, Kisvárda, Laskod, Lövőpetri, Nyírkarász, Nyírlövő, Nyírtass, Pap, Pátroha, Petneháza, Rétközberencs, Szabolcsbáka, Tornyospálca

Mátészalka és térsége:Katona Ferencné
Telefon:+36-20/9308-718
Tanácsadás

Minden pénteken 14-16 óráig Mátészalkán, a Kossuth utca 25. szám alatt.

A térséghez tartozó települések: Fábiánháza, Fülpösdaróc, Géberjén, Győrtelek, Hodász, Jármi, Kocsord, Mátészalka, Mérk, Nagydobos, Nagyecsed, Nyírcsaholy, Nyírkáta, Nyírmeggyes, Nyírparasznya, Ópályi, Ököritófülpös, Őr, Papos, Rápolt, Szamoskér, Szamosszeg, Tiborszállás, Vaja, Vállaj

Tiszadob és térsége:Szilágyi Józsefné
Telefon:+36-20/9308-724        +36-20/9670-931
Tanácsadás:Minden munkanap 9-12 óráig Tiszadob Családsegítő Központban (a Polgármesteri Hivatal mellett).
A térséghez tartozó települések: Tiszadob, Tiszadada

Újfehértó és térsége:Bige Lászlóné
Telefon:+36-20/9308-723
Email:berzso86@freemail.hu
Tanácsadás:Minden péntek 9 – 12 óráig: Újfehértó, Böszörményi út 14.
A térséghez tartozó települések: Érpatak, Újfehértó

A tanácsadáson elhangzottakat munkatársaink bizalmasan kezelik a titoktartásra vonatkozó szabályok szerint. A tanácsadás igénybevételének nem feltétele az egyesületi tagság.

Minden sorstársunkat és hozzátartozóját szeretettel várunk!