Mozgáskorlátozottak Szabolcs-Szatmár-Bereg
Megyei Egyesülete

Nyíregyházi székhellyel rendelkező civil szervezet
megváltozott munkaképességű GONDOZÓ munkatársat keres.

 Pályázati feltételek:
 • az 1/2000.(I.7.) SzCsM rendelet 3.sz. mellékletében
 foglaltak szerinti szakirányú végzettség
 Feladatok:

 - Az ellátott részére fizikai, pszichés gondozás,
 foglalkozások szervezésében és lebonyolításban való
 aktív közreműködés,
 - Segítségnyújtás az élelem kiszolgálásában
 - Egyénileg foglalkozik az ellátottakkal, segítséget nyújt
 a közösségbe való beilleszkedésükhöz,
 - Kulturális, ünnepi, szabadidős programok
 lebonyolításában való teljes körű, aktív részvétel
 - Munkavégzéshez kötődő nyilvántartások,
 adminisztrációs feladatok ellátása

 Személyiséghez és egyéb képességekhez kapcsolódó
 elvárások:
 - felelősségtudat, önálló munkavégzés,
 - szakmai elhivatottság,
 - magas szintű empátia, tolerancia a fogyatékossággal
 élők irányába A pályázat elbírálása során előnyt jelent:
 - akkreditált foglalkoztatónál szerzett szakmai gyakorlat
 és tapasztalat foglalkozási rehabilitációs területe

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
 - részletes szakmai önéletrajz
 - motivációs levél
 - iskolai végzettséget/szakmai képesítéseket igazoló
 bizonyítványok/okiratok másolata
 Munkavégzés helye: Nyíregyháza, napi munkaidő: 6 óra
 Jelentkezni: az szszbegy@meosz.hu email címre küldött
 fényképes önéletrajzzal lehet.